Мобілізація 2023: кому можуть анулювати вручену повістку

Життя  15 лютого 2023 року, 09:32 15900

Мобілізація в Україні триватиме ще щонайменше до 18 травня 2023 року. Це означає, що українцям і надалі вручатимуть повістки. До того ж, робити це можуть в будь-яких місцях: і на вулиці, і на роботі, і в громадських закладах тощо.

Однак вручену повістку згодом можуть анулювати. Про це повідомив начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Роман Горбач у Military Media Center.

За його словами, повістку військовозобов’язаним можуть анулювати у кількох випадках. Наприклад, якщо військовозобов’язаний має підстави для відстрочки або ж бронь, то повістка анулюється.

Читайте також:  Мобілізація в Україні: чи законно заповнювати повістку просто на вулиці перед врученням

Роман Горбач зазначив, що подібні випадки, коли повістку вручали військовозобов’язаним, які мають бронь чи підстави для відстрочки, вже неодноразово були. Тому при собі під час воєнного стану необхідно мати відповідні документи, аби уникнути вручення повістки.

Якщо ж її вже вручили, то повістку все ж можна анулювати. Проте для цього необхідно особисто з’явитись у військкомат та обов’язково надати документи, які підтверджують наявність броні чи відстрочки. Тільки в такому випадку повістку зможуть анулювати.

Нагадаємо, Олексій Данілов зробив заяву про мобілізацію в Україні 2023.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Іра 15.02.2023, 09:45
Правда. В мого брата теж так було. Перестріли його в Іванівцях, виписали повістку. Потім пішов у воєнкомат і анулювали, бо мав бронь з роботи