Жорстке вручення повісток посеред вулиці: в ЗСУ покарали працівників військкомату

Життя  17 лютого 2023 року, 10:20 14459

Мобілізація в Україні триває і щодня військовозобов’язаним вручають тисячі повісток. Та дедалі частіше українці скаржаться на методи вручення повісток.

Ледь не щодня в соцмережах публікують відео, на яких видно, як працівників військкомату вручають чоловікам повістки. Іноді при цьому застосовують дуже жорсткі методи.

Читайте також:  Секретар РНБО розповів, чому в Україні почали масово роздавати повістки

Днями таке відео зняли в Одесі. Там чоловіки у формі жорстко затримали перехожого, поваливши на землю. В соцмережах користувачі зазначали, що таким чином чоловіку намагання вручити повістку.

Відео облетіло всю Україну. І згодом в ОК "Південь" відреагували на побачене. Вони запевнили, що покарали працівників військкомату. Але водночас наголосили, що українці під час воєнного стану не мають уникати мобілізації. 

"За фактом конфліктної ситуації, що сталася 14 лютого 2023 року під час роботи групи військовослужбовців одного з ТЦК та СП з оповіщення громадян, які підлягають мобілізації, в громадському місці, військовою службою правопорядку проводиться службове розслідування за фактом перевищення службових повноважень", – запевнили в ОК "Південь".

Також там зазначили, що некоректна поведінка військовослужбовців засуджена командуванням. Керівники обласного і районного ТЦК та СП притягнуті до дисциплінарної відповідальності.

Водночас в ОК "Південь" заявили, що заходи мобілізації – це не особиста забаганка співробітників ТЦК та СП. Це загальнодержавні заходи, що покликані сформувати резерв Сил оборони. Тому кожен громадянин, що згідно законодавства підлягає мобілізації, має виконати свій конституційний обов’язок.

Нагадаємо, раніше інтернет-видання "PMG.ua" писало, кому можуть анулювати вручену повістку.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0