2 випуск "Мастер Шеф. Професіонали 4": чи пройдуть закарпатці далі

Життя  18 лютого 2023 року, 16:21 8563 ВІДЕО

У суботу, 18 лютого, на телеканалі СТБ вийде 2 випуск кулінарного шоу "Мастер Шеф. Професіонали 4". У цьому сезоні кулінари будуть популяризувати українську кухню.

Серед учасників, які вразили суддів своїми стравами, є і двоє закарпатців. Це Олександр Габак та Василь Томищ. А також участь в новому сезоні бере й кухар-тіктокер із Харкова, який тимчасово проживає в Мукачеві, – Олексій Шуляченко.

У другому випуску "Мастер Шеф. Професіонали 4" за 18.02.2023 учасники будуть доводити, що гідні двадцятки. У цьому випуску професіонали готуватимуть відомі страви, зокрема, бургери, суші, еклери, піцу, лазанью, тако, різотто з український продуктів. 

Читайте також:  Два закарпатці беруть участь у новому сезоні "Мастер Шеф. Професіонали"

Загалом же головна мета нового сезону "Мастер Шеф. Професіонали 4" – нагадати, що українські етнічні страви, продукти та технології – одні з найкращих у світі. А куштуватимуть кулінарні шедеври учасників незмінні судді проєкту Ектор Хіменес-Браво, Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський.

Хто ж потрапить в омріяну двадцятку і чи пройдуть шефи із Закарпаття далі – стане відомо вже сьогодні ввечері. Початок о 19 год на телеканалі СТБ.

Нагадаємо, раніше "PMG.ua" писало, як шеф-кухар мукачівського ресторану потрапив на шоу "МастерШеф. Професіонали".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0