Погода на березень 2023 року: коли розпочнеться справжня весна

Життя  20 лютого 2023 року, 07:05 23584

Погода на березень 2023 року обіцяє бути досить теплою. Хоча не виключені й короткочасні похолодання, коли на територію України заходитиме холодний атмосферний фронт.

Такий попередній прогноз погоди на березень цього року озвучив народний синоптик Станіслав Щедрін.

Він зазначив, що весна очікується ранньою. Вже на початку місяця в західних областях прогріється до +13 градусів. Водночас на решті території України буде від +9 до +11 градусів. Звісно ж, мова про денні максимуми. Вночі буде прохолодніше.

Читайте також:  Чи скоро у 2023 прийде весна: коли сильно потепліє

Друга декада місяця продовжить тенденцію до ще більшого потепління.

Під кінець березня більшість днів будуть похмурими, затягнутими хмарами, але похолодання не очікують.

Про досить теплу весну кажуть й в Українському гідрометеорологічному центрі. Говорячи про те, якою буде погода на березень 2023 року, вони посилаються на дані Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США та Європейського центру середньотермінових прогнозів. Там прогнозують, що цьогорічна весна на 1-2 градуси може бути теплішою за норму.

Водночас синоптики Gismeteo подають трохи "стриманіший" прогноз відносно весняного потепління. За їхніми прогнозами, в другій декаді березня варто очікувати похолодання, аж до морозів. Водночас перша і третя декади будуть відносно теплими – до +11 градусів у Закарпатті й у південних регіонах, та близько +7 – на решті території.

Раніше синоптики спрогнозували, що на початку квітня 2023 року варто очікувати на похолодання. А вже після нього запанує справжня весна із потеплінням до орієнтовно 20 градусів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0