В Україні хочуть по-новому вручати повістки

Життя  2 березня 2023 року, 13:30 6467

Повістки в Україні планують вручати по-новому. Нові правила мали б покращити ситуацію і допомогти уникнути конфліктних ситуацій під час мобілізації, яка триватиме щонайменше до 20 травня 2023 року. 

Зокрема, військкомати хочуть надати своїм працівникам боді-камери, та які записуватимуть процес вручення повісток.

Такі правила планують запровадити після багатьох відео, які оприлюднили українців в соцмережах і які викликали значне обурення суспільства. Йдеться про відео, на яких працівники військкомату силоміць вручають військовозобов’язаним документ, тягнуть чоловіків в автомобіль, "скручують" та застосовують фізичну силу.

Читайте також:  Жорстке вручення повісток посеред вулиці: в ЗСУ покарали працівників військкомату

Такі відео доволі часто з’являються в соцмережах. Тому й планують фіксувати процес вручення повісток на камери, аби подібних випадків більше не було. Якщо ж виникатимуть конфліктні ситуації, то відеозаписи надаватимуть правоохоронцям.

Та поки що це тільки в планах. Чи внесуть такі зміни – поки невідомо. Однак українці переконані: якщо процес вручення повісток фіксуватимуть відеокамери, то працівники Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (військкоматів) не вчинятимуть неправомірні дії і не застосовуватимуть силу під час вручення документу чоловікам.

Нагадаємо, Олексій Данілов зробив заяву про мобілізацію в Україні 2023.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0