Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Освітній канал для підготовки до НМТ запускають на Закарпатті

Освітній канал для підготовки до НМТ запускають на Закарпатті

Освітній канал для підготовки до НМТ запускають на Закарпатті

На Закарпатті запускають безоплатний Освітній канал для підготовки до НМТ. Директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА Мар’яна Марусинецьрозповіла, що у 2023 році Освітній канал працюватиме одразу на двох онлайн-платформах.

ВІДЕО ДНЯ

Одна з них буде для представників угорської, румунської та словацької національних меншин, де викладачі також надаватимуть консультативні поради щодо вивчення того чи іншого предмету, спеціальної термінології тощо. При цьому НМТ усі учасники складатимуть українською мовою.

Проєкт Закарпатська обласна військова адміністрація реалізовує спільно з Ужгородським національним університетом. Щоб учні з усіх куточків краю мали доступ до якісного навчання, до роботи Освітнього каналу з підготовки до НМТ долучається професорсько-викладацький склад вишу.

Реклама
Читайте також:
Стало відомо, які предмети будуть обов‘язковими на НМТ 2023

«Це професори, кандидати наук, доценти. Вони не просто є фахівцями-науковцями, але й мають значний педагогічний досвід у викладанні профільних предметів для студентів і учнів шкіл», – зазначив Ігор Король, проректор з науково-педагогічної роботи ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Реклама

Також спікер підкреслив, що минулого року до занять на Освітньому каналі долучилося понад 150 учнів. Цього року до проєкту запросили більше викладачів і до курсу зможуть приєднатися близько тисячі учнів. Кожен предмет викладатимуть мінімум двоє педагогів.

«Ми із задоволенням долучилися до мовлення Освітнього каналу. Я проводила курси з математики. Працювали в такому форматі, що спочатку йде лекція, подання матеріалу й основних формул до кожної окремої теми, а потім працювали з абітурієнтами у форматі діалогу, виконували завдання. Наступне заняття починалося з обговорення проблемних питань, учні мали змогу поставити запитання щодо того, що залишилося незрозумілим, із чим виникли труднощі», – розповіла Ганна Сливка-Тилищак, завідувачка кафедри теорії ймовірностей і математичного аналізу факультету математики та цифрових технологій УжНУ.

Також вона підкреслила, що цього року на Освітньому каналі після кожної теми буде спеціальний тест, завдяки якому учасник зможе перевірити свій рівень засвоєння вивченого матеріалу. До того ж результат тестування бачитиме лише учень.

Реклама

Як повідомили в Закарпатській ОВА, навчання розпочнеться з 6 березня 2023 року.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно