На Ужгородщині незабаром з’явиться модульне містечко для вимушених переселенців

Життя  8 березня 2023 року, 05:48 515

Модульне містечко для вимушених переселенців незабаром з’явиться в селі Середнє Ужгородського району. 12 будиночків уже змонтували, зараз тривають ремонтні роботи та облаштування благоустрою.

Хід реалізації проєкту оглянув Віктор Микита – голова Закарпатської ОДА спільно з офіційною делегацією уряду Словацької Республіки.

Партнери долучилися до втілення ініціативи зі створення нового житла для внутрішньо переміщених осіб.

Читайте також:  Як цієї весни отримати 6660 гривень допомоги

Також у межах візиту керівництво області та представники словацького уряду завітали до евакуйованих українців з Маріуполя, які мешкають у будинку поруч. Тут за підтримки благодійного фонду "Карітас – Мукачево" вже відремонтували перший поверх, а зараз проводять реконструкцію інших приміщень.

Загалом у будинку проживають 24 українці, серед них – 11 дітей, деякі переїхали на Закарпаття з батьками, а чиїсь найрідніші залишилися на тимчасово окупованій території. Зокрема, трьох дітей взяло під опіку подружжя волонтерів Володимира та Оксани Завадських, які з перших днів війни під ворожими обстрілами займалися евакуацією українців з Маріуполя.

Віктор Микита подякував подружжю за сміливість, небайдужість і турботу: "У вас по-справжньому велике та добре серце, а сьогодні ще й велика родина, де любові й тепла вистачає для кожного. Сьогодні і завжди ви – одна команда".

Під час зустрічі поспілкувалися про актуальні потреби мешканців будинку та запевнили в подальшій комплексній допомозі, зокрема й щодо продовження соціального і правового супроводу. Голова Закарпатської ОВА також висловив вдячність міжнародним партнерам та представникам благодійного фонду за надійну підтримку і сприяння в реалізації вкрай важливих сьогодні проєктів у нашому регіоні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0