росія готує масштабну провокацію. Названо ймовірну дату

Життя  9 березня 2023 року, 19:36 4641

російська федерація готує масштабну провокацію на українсько-білоруському кордоні. Таку інформацію отримало Головне управління розвідки Міноборони (ГУР).

Як повідомили в ГУР, найближчим часом військово-політичне командування рф планує проведення масштабної провокації на кордоні України і білорусі.

Для детального висвітлення провокації в білорусь має прибути головний російський пропагандист володимир соловйов. Ймовірно, провокація відбудеться вже ціїє суботи, 11 березня.

Читайте також:  В Івано-Франківській області ракета влучила в об‘єкт енергетичної інфраструктури

Саме в той день планується організація теле-радіомоста та пряма трансляція з місця подій для пропагандистських ЗМІ в росії. Для цього на територію білорусі прибувають кілька груп росіян.

"Імовірно, плани окупантів передбачають загрозу руйнування об’єктів інфраструктури та можливі жертви серед мирного населення", – вважають в ГУР.

Мета провокації – створення ворожої суспільної думки щодо України з боку білоруських громадян та забезпечення повноцінної участі збройних сил країни у війні на боці рф.

Водночас в Головному  управлінні розвідки Міноборони нагадали, що Україна не проводить жодних бойових операцій на території білорусі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0