Українцям пояснили, чому повістки почали вручати ще активніше

Життя  11 березня 2023 року, 13:34 12727

Останні кілька тижнів українці масово зазначають в соцмережах, що повістки почали вручати ще активніше і частіше. Мовляв, темпи мобілізації в 2023 році значно збільшилися.

І насправді так і є. Темпи мобілізації підвищились, бо особовий склад ЗСУ треба поповнювати. Збройні сили потребують нових спеціалістів для освоєння техніки та поповнення втрат.

Капітан 103 бригади територіальної оборони Олександр Ганущин в ефірі "Апостроф TV" розповів, що в Україні продовжать мобілізувати військовозобов’язаних, бо потрібні люди для тилової служби, для служби на нулі. Також потрібні люди, аби замінити втрати.

Читайте також:  Що таке цільова мобілізація та кого можуть залучити

"Нам дуже потрібні люди, оскільки до тієї техніки, котра приходить, нам потрібні високонавчені, вмотивовані бійці, які вміють з нею працювати", – зазначив Ганущин.

За його словами, неважливо, подобається це людям, чи ні, але держава має право під час воєнного стану мобілізувати людей.

"Закон про мобілізацію під час війни повинен працювати, і саме цим займається апарат держави. Подобається це окремим громадянам чи ні, мобілізаційний план має виконуватися", – зазначив капітан 103 бригади ТРО.

Ганущин додав, що темпи мобілізації останнім часом вищі, ніж це було, наприклад, влітку чи восени. Однак, за його словами, це пов’язано з тим, що володимир путін в росії довів до величезних цифр плани по мобілізації.

Нагадаємо, Олексій Данілов зробив заяву про мобілізацію в Україні 2023.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 4
Maks 12.03.2023, 17:54
Висококваліфіковані? Та ви ж гребете всіх підряд, які взагалі ніколи не служили. Чого своїх синів туди не берете?! За кордон попрятали їх!!!! Самі йдіть на передову! Довели країну самі до цього,то і самі ж розхльобуйте зі своїми рідними та близькими. До яких пір будуть помирати молоді хлопці??
сам дома 11.03.2023, 18:35
Дебіли кончені.чому своїх синів відправили подалі в європу.ганд*ни штопані.коли уже закінчиться цей безпредєл
Народ 11.03.2023, 18:13
Чого своїх синів туди не берете?! За кордон попрятали їх!!!! Самі йдіть висококваліфіковані на передову! Довели країну самі до цього,то і самі ж розхльобуйте зі своїми рідними та близькими. А не з народу що на вас пахав і паше!!!
Просто 11.03.2023, 16:05
Ганущин,а якого хера ти робиш в ефірі,автомат в руки і на передову… Росказує він тут нам,що і як