Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • На Закарпатті створять перший в Україні Центр підготовки населення до національного спротиву

На Закарпатті створять перший в Україні Центр підготовки населення до національного спротиву

На Закарпатті створять перший в Україні Центр підготовки населення до національного спротиву

В Закарпатській області створять перший в Україні Центр підготовки населення до національного спротиву, який діятиме на постійній основі.

ВІДЕО ДНЯ

"Бойові дії показали, що добре підготовлене місцеве цивільне населення може зупинити просування навіть професійних військ ворога, використовуючи досвід, уміння, практичні навички та знання місцевості. Саме це ляже в основу роботи нового осередку", – розповів голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Центр функціонуватиме як комунальна установа з постійним штатом інструкторів, які забезпечуватимуть розробку та реалізацію навчального плану в усіх шести районах Закарпаття. Для цього створять спеціальні навчальні класи з відповідною матеріально-технічною базою й методичним забезпеченням.

Реклама
Читайте також:
В області стартували навчання бійців штурмової бригади Нацполіції "Лють"

Інструкторами будуть ветерани війни, справжні патріоти, колишні військові з реальним бойовим досвідом і високою мотивацією продовжити бути корисними своїй країні та народу.

Реклама

Курси будуть доступними для всіх, хто хоче бути готовим захищатися. Ті, хто проходитимуть навчання у Центрі, отримають навички володіння зброєю, тактичної медицини, тактики, орієнтування на місцевості, спеціальної фізичної підготовки та багато іншого, що дозволить захистити громаду, регіон і країну від навали окупантів.

Будуть організовані військово-спортивні ігри, спортивно-масові заходи та практичні навчання, де учасники зможуть удосконалити свої навички, позмагатися між собою і показати громаді, що вона в безпеці.

"У той час, коли наші воїни на фронті героїчно виборюють незалежність, ми покажемо ворогу, що, прямуючи до нас, він зустріне справжній національний спротив від цивільного населення на кожному сантиметрі української землі та неодмінно буде знищений. В межах виконання вимог положень ЗУ "Про основи національного спротиву" подав проєкт рішення про створення Центру на розгляд чергової сесії обласної ради, яка відбудеться у четвер. Упевнений, що його підтримає депутатський корпус", – зазначив очільник Закарпаття.

Реклама

Нагадаємо, Закарпаття облетіла історія про брата і сестру. Люди приємно вражені вчинком молоді.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно