Церква вшановує ікону Божої Матері "Знамення" Златоустівська

Життя  16 березня 2023 року, 08:46 321

Ікона Божої Матері "Знамення" Златоустівська – одна з найбільш шанованих у православних віруючих. Вона прославилася своїми чудесами і допомагає кожному, хто звертається, бути почутим Богом.

Історія ікони починається в 1814 році. Під час епідемії холери хворому купцеві наснилася Богородиця, зображена на стіні із Златоустівського монастиря – маленький Ісус посміхався йому, а Богоматір передала зі своїх рук кришталеву чашу. Отямився купець абсолютно здоровим і, недовго думаючи, вирушив до монастиря, де дійсно побачив ікону зі свого сну над аркою храму. На його прохання святий образ внесли до храму – це сталося 16 березня.

Читайте також:  Коли тепер святкуватимуть Вознесіння 2023 року

Згодом чудотворна ікона зцілила жінку, а невдовзі ще одна невиліковно хвора після молитви біля образу Богородиці пішла на поправку. У літописах тих часів описується усього вісім зцілень, які відбулися перед образом Златоустівської ікони Божої Матері.

На Златоустівській іконі зображена Пресвята Богородиця – вона в молитві піднімає руки, а на грудях у неї зображений маленький Ісус. По боках від Богородиці – Микола Чудотворець та Іоанн, єпископ Новгородський. Назва ікони –  "Знамення" – означає знак милості Богоматері до людей.

Джерело: УНІАН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0