Чи надсилатимуть повістки через месенджери: нардепи розглядають таку можливість

Життя  30 березня 2023 року, 10:15 2041

В Україні розглядають можливість відправляти повістки через месенджери. Таку ідею обговорюють у комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Про це розповів нардеп, член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки України Федор Веніславський. Однак, цю ідею лише розглядають. Не факт, що її втілять.

Вручення повісток через месенджери обговорюють тому, що багато чоловіків-переселенців перебувають не за місцем реєстрації, а також не всі стали на військовий облік за місцем фактичного проживання.

Читайте також:  В Україні планують покращити процес мобілізації і вручення повісток

"Маємо бути відвертими: дійсно є певні проблеми з мобілізацією, тому що через війну маємо дуже багато внутрішньо переміщених осіб, серед яких багато чоловіків призовного віку, які можуть бути мобілізовані. Але оскільки вони перебувають не за місцем реєстрації, і не всі стали на військовий облік за місцем фактичного проживання, є проблеми з призовом", – пояснив нардеп.

Веніславський додав, що ще до початку війни база мобільних номерів чоловіків призовного віку була майже повністю сформована.

Проте ідею вручення повісток через месенджери лише розглядають. Наразі ще навіть немає закону під таку ідею". Тому поки що розсилок повісток через соцмережі в Україні не буде.

Водночас Федір Веніславський зазначив, що народні депутати розглядають питання удосконалення законодавчих підстав для того, щоб територіальні центри комплектування могли "більш системно і менш конфліктно" вручати повістки українцям.

Джерело: РБК-Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
читач 30.03.2023, 14:44
заженіть цим під*ра*м що це придумали ,взагалі ох...ли вже