В Україні мають намір запровадити єдиний номер екстреної допомоги

Життя  10 квітня 2023 року, 15:18 527

Кабінет міністрів доручив Міністерству внутрішніх справ України впровадити та забезпечити функціонування системи екстреної допомоги за єдиним телефонним номером.

Викликати поліцію, швидку, рятувальників або службу газу можна буде за номером "112".

Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді України Тарас Мельничук на своєму каналі у Telegram.

Читайте також:  Це може статись вже у травні: для українців озвучили важливу інформацію

"Внесено зміни до постанов КМУ від 28.10.2015 N 878 "Про затвердження Положення про Міністерство внутрішніх справ України" і від 14.11.2018 N 1024 "Про затвердження Положення про єдину інформаційну систему Міністерства внутрішніх справ та переліку її пріоритетних інформаційних ресурсів" з метою приведення їх у відповідність до Законів України "Про систему екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112" та "Про державну реєстрацію геномної інформації людини", – написав він.

На МВС покладено завдання впровадити та забезпечити функціонування і розвитку системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112, управляти нею в режимі повсякденного функціонування, здійснювати обробку геномної інформації людини та забезпечувати функціонування електронного реєстру геномної інформації людини.

Водночас систему "112" та електронний реєстр геномної інформації людини Кабмін визнав як функціональні підсистеми єдиної інформаційної системи МВС.

Джерело: Апостроф
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0