Фондом "Регіон Карпат NEEKA" висаджено понад 250 дерев

Життя  24 квітня 2023 року, 12:32 955 ФОТО

22 квітня 2023 року по всьому світу відзначили День Землі. Дане свято започаткував американський громадський діяч Джон Мортон, який в 1840-х роках розгорнув велику кампанію по посадці дерев і кущів, яка дуже швидко стала популярною. І вже в 1971 році ООН офіційно визнала дане свято і в нього з’явилась нова назва – День Землі. В цей день відбуваються миротворчі та екологічні акції по всьому світу.

Сучасні українські реалії вносять свої корективи: мільйони українців знайшли свій тимчасовий прихисток на заході України. Тому Міжнародний фонд охорони здоров’я та навколишнього середовища "Регіон  Карпат NEEKA", який цьогоріч відзначає 25 річницю діяльності, також долучився до Дня Землі та висадив дерева поблизу місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб, які були змушені покинути свої домівки і знайшли новий прихисток.

Читайте також:  Погода на травень 2023 року: якою буде температура та скільки опадів прогнозують

Працівники Фонду разом з керівництвом притулків та ВПО висадили саджанці канадського дуба, ясеня та явору біля 6 пунктів компактного проживання у м. Мукачеві. Такі ж акції пройшли у всій Закарпатській, а також Львівській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях, де здійснюється діяльність організації. Загалом було посаджено понад 250 дерев.

Як зазначив Альберт Пірчак, директор МФОЗНС "Регіон Карпат" NEEKA: "День Землі – це особливий день, який привертає увагу всього населення нашої планети до екологічних проблем та слугує нагадуванням, що Земля – це наш спільний дім, про який нам всім потрібно піклуватись. Цьогоріч ми вирішили озеленити місця компактного проживання ВПО і висадити саджанці дерев, залучивши також до акції внутрішньо переміщених осіб. Мета даної акції – зробити МКП комфортнішими для проживання, об’єднати людей навколо доброї справи і допомогти ВПО відчути себе як вдома".

МФОЗНС "Регіон Карпат" NEEKA вже понад 20 років є виконавчим партнером UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні. Також, в різні періоди Фонд був виконавчим партнером UNICEF, DRC, PIN та багатьох інших міжнародних організацій.

Фонд надає соціальну, правову, психологічну та гуманітарну допомогу різним категоріям вразливих та соціально незахищених осіб, в тому числі внутрішньо переселеним особам (ВПО), біженцям та мігрантам, також здійснює ремонти притулків, де проживають ВПО.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0