Закарпатські підприємства почали підвищувати зарплати, щоб мати можливість бронювати працівників

Життя  27 квітня 2023 року, 07:19 2154

В області продовжують працювати над тим, аби робота бізнесу, освітніх, медичних і низки інших закладів була безперебійною.

Для цього відповідна комісія систематично засідає, розглядає заявки, визначає підприємства, організації та установи критично важливими для функціонування економіки й забезпечення життєдіяльності регіону. За словами Василь Іванча, заступника голови Закарпатської ОВА, від початку роботи комісії винесли майже 80 позитивних рішень.

Читайте також:  Бронювання працівників від призову: в Закарпатській ОВА повідомили актуальну інформацію

Василь Іванчо вкотре наголосив, що тут важливий фактор – розмір заробітної плати, який у середньому має становити 13 433 грн. І за підсумками першого кварталу цього року є позитивні зміни: суб’єкти господарювання підвищують зарплату. Що найголовніше, роблять це рівномірно для кожного працівника.

"Однак, на жаль, спостерігаємо й випадки підняття зарплати тільки керівному складу (власнику) компанії. Звертаємося до кожного: будьте відповідальними та свідомими, не робіть з цієї ситуації вигоду для себе. Маймо повагу один до одного", – прокоментував заступник голови ОВА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0