Зміни для водіїв вантажівок: в області роз’яснили переваги "єЧерги"

Життя  19 травня 2023 року, 07:18 1294

На всіх автомобільних пунктах пропуску в Україні працює електронна черга. Десять днів тому таку систему запровадили на кордонах у межах Закарпаття.

З її роботою словацьку сторону детально ознайомили перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький, представники обласного Управління Укртрансбезпеки, закарпатські митники, прикордонники та інші, – інформує Закарпатська ОВА.

"Основна мета – врегулювати рух великовагових транспортних засобів на пунктах пропуску, що ведуть до країн ЄС. Процес очікування та перетину кордону має бути комфортним для водіїв, тому сьогодні всі вантажівки перетинають кордон лише відповідно до єЧерги", – наголосив Мирослав Білецький.

Читайте також:  Відсьогодні можна реєструватись: для водіїв озвучили інформацію про приємне нововведення

За його словами, цей проєкт є лише частиною системної роботи з модернізації та розбудови пунктів перетину кордону. З перших днів запровадження єЧерги спостерігають позитивну динаміку щодо зменшення черг.

Ключові переваги проєкту "Електронна черга перетину кордону":

  • водії заздалегідь планують перевезення і не витрачають час і гроші на кількаденне простоювання;
  • держава має можливість аналізувати транспортні потоки, впорядкувати перевезення та усунути черги на кордонах.

Словацькі партнери привітали запровадження єЧерги на спільному пункті пропуску "Ужгород – Вишнє-Нємецьке" та поділилися досвідом щодо прискорення оформлення великовагових транспортних засобів при перетині кордону.

Як зауважив Мирослав Білецький, це питання потребує й подальшої консолідації зусиль між прикордонними і митними службами обох країн.

Проєкт "Електронна черга перетину кордону" реалізовує Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Укртрансбезпекою, Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, Державною митною службою і ДПСУ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0