Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • З 2016 року усім закарпатським платникам податків буде доступна електронна перевірка

З 2016 року усім закарпатським платникам податків буде доступна електронна перевірка

З 2016 року усім закарпатським платникам податків буде доступна електронна перевірка
В Україні для зручності громадян та суб’єктів господарювання постійно впроваджуються електронні сервіси та розвиваються вже наявні. Один із таких сервісів – електронна перевірка. Цією послугою з 1...

В Україні для зручності громадян та суб’єктів господарювання постійно впроваджуються електронні сервіси та розвиваються вже наявні. Один із таких сервісів – електронна перевірка. Цією послугою з 1 січня 2014 року користуються платники єдиного податку, що перебувають на спрощеній системі оподаткування. А вже з 1 січня цього року послуга «електронна перевірка» доступна для всіх представників малого та середнього бізнесу, що працюють на загальній системі оподаткування.

ВІДЕО ДНЯ

За інформацією відділу комунікацій ГУ ДФС України в Закарпатській області, з 1 січня 2016 року ця послуга буде доступна всім категоріям платників податків.

Електронна перевірка – це не тільки сервіс платнику, полегшення роботи контролюючим органам, це і активний засіб мінімізації корупційних проявів, адже людський фактор тут майже відсутній, нема безпосереднього контакту платника податків і працівника фіскальної служби.

Реклама

Для того, аби перевірка відбулася в електронному вигляді, платник повинен подати заяву до своєї податкової інспекції, обов’язково зазначити, зокрема, інформацію про податкові періоди діяльності, що підлягають електронній перевірці, систему оподаткування, перелік податків, які будуть перевірені, ведення в електронному вигляді бухгалтерського обліку, ведення в електронному вигляді первинних документів пов'язаних з обчисленням та сплатою податків і зборів.

Форма заяви на проведення електронної перевірки затверджена Наказом Міндоходів України від 3 червня 2013 року № 143.

Реклама

Вона подається керівником або уповноваженим представником платника податків до територіального органу ДФСУ, в якому він перебуває на податковому обліку, не пізніше ніж за 10 календарних днів до очікуваного початку проведення електронної перевірки.

Електронна перевірка може бути проведена за визначені платником податків податкові періоди, за які не проводились документальні планові або позапланові перевірки (з відповідних питань, які платник податків має намір перевірити), та у разі надання до територіального органу ДФСУ відповідних декларацій (розрахунків). Такий податковий період не може становити менше одного базового податкового (звітного) періоду з відповідного податку (збору).

Оформлення та реалізація матеріалів електронної перевірки здійснюється у порядку передбаченому Податковим кодексом України.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно