Після повернення будуть карати: озвучено попередження для чоловіків, які незаконно виїхали за кордон

Життя  25 травня 2023 року, 09:17 9371

Карати чоловіків, які незаконно виїхали за кордон під час війни, планують в Україні. Наразі вже готують відповідний законопроєкт.

Як зазначив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, це буде спільна ініціатива Кабінету міністрів і депутатів Верховної Ради. Наразі в Україні немає покарань для тих, хто незаконно виїхав за кордон, а потім повернувся. Це планують виправити.

"На сьогоднішній день таких правил і обмежень не встановлено, але я думаю, що по закінченню війни держава зробить все для того, щоб кожному громадянину нагадати, що він робив під час війни. Маю на увазі тих, хто нелегально перейшов кордон", – наголосив очільник МВС.

Читайте також:  Якщо є робоча віза: озвучено пояснення для чоловіків, які хочуть виїхати за кордон

За його словами, зараз саме вивчають міжнародний досвід. "Яким чином поводитись з нашими громадянами, які порушили закон вже один раз? Вони мають відповісти за порушення закону. Я думаю, кожен громадянин цього хоче і зрозуміє державу, якщо будуть якісь обмеження щодо подальшого пересування цих громадян як мінімум за кордон",– додав Клименко.

До якого рішення дійде Кабмін і ВР стане відомо згодом. Наразі більше подробиць про можливе покарання для чоловіків не розголошують.

Нагадаємо, для чоловіків, які хочуть виїхати за кордон, озвучили інформацію.

Джерело: РБК-Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Olha 26.05.2023, 15:31
Коментар очікує модерацію