Якщо є робоча віза: озвучено пояснення для чоловіків, які хочуть виїхати за кордон

Життя  24 травня 2023 року, 08:55 50951

Вже більше року значна частина чоловіків, віком від 18 до 60 років, не може виїхати з України, адже триває війна. Найбільше це вплинуло на заробітчан, які ще задовго до війни їздили на заробітки в країни Європи.

Багатьох цікавить, чи можна ж виїхати за кордон, якщо в чоловіка є робоча віза країни ЄС. Відповідь на це питання надали прикордонники.

Як розповіли в Держприкордонслужбі, робочі візи, які надають іноземні країни, не дають право на виїзд за кордон військовозобов’язаним громадянам України.

Читайте також:  Для всіх, хто виїхав за кордон: опубліковано важливе роз’яснення про гроші

Для того, аби чоловік зміг перетнути кордон, якщо у нього є робоча віза, потрібно ще мати документи, які підтверджують статус особи, яка не підлягає призову під час мобілізації та має право на виїзд з України.

В іншому випадку навіть за наявності візи військовозобов’язаних українців не випустять за кордон, бо робоча віза не підтверджує постійне проживання в іноземних країнах і не дає право на виїзд.

Нагадаємо, опубліковано важливу інформацію для тих чоловіків, які вже виїхали за кордон.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3
Герман 27.05.2023, 07:21
Правильне рішення так має бути
Roman 25.05.2023, 06:05
Згідно закону України про правила виїзду закордон, у громадянина України повинен бути тільки паспорт для виїзду закордон. Цей закон не відміняли☝️
Сергій 24.05.2023, 22:12
Які ж мразі, відкрийте виїзд гади, ваша карма буде чорніша за смолу