Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Студенти математичного факультету УжНУ зіграли в інтелектуальну гру «Хто зверху?»

Студенти математичного факультету УжНУ зіграли в інтелектуальну гру «Хто зверху?»

Студенти математичного факультету УжНУ зіграли в інтелектуальну гру «Хто зверху?»
Споконвіку «точиться» боротьба за першість між чоловіком та жінкою. Суперечки з цього приводу не вщухають і досі... На математичному факультеті УжНУ теж вирішили позмагатися: 15 квітня студенти...

Споконвіку «точиться» боротьба за першість між чоловіком та жінкою. Суперечки з цього приводу не вщухають і досі...

ВІДЕО ДНЯ

На математичному факультеті УжНУ теж вирішили позмагатися: 15 квітня студенти влаштували двобій між дівчатами і хлопцями за мотивами відомого телешоу «Хто зверху?». Інтелектуальну гру організували до Дня Піфагора, який на факультеті святкують уже сьогодні, - йдеться у повідомленні Медіацентру УжНУ.

Суперники розділилися на дві команди і боролися в шести турах. У кожній команді – 5 гравців: по одному представнику з 1–4 курсів та капітан. Капітани, до речі, одночасно виконували роль ведучих.

Реклама

У першому раунді математики отримали дещо «філологічне» завдання: за три хвилини мали зібрати якомога більше слів, використовуючи літери зі слова «тригонометрія».

Другий конкурс – «Вірю – не вірю»: кожній команді зачитували твердження, а гравці повинні були вирішити, правдиві вони чи ні. Тут довелося вгадувати, чи й справді Наполеон писав математичні праці (до речі, так, адже один геометричний факт має назву «Задача Наполеона»); чи брав участь Піфагор у кулачному бою на Олімпіаді (брав – він був чемпіоном з цього виду спорту); чи правда, що іспанського математика Паоло Вальмеса спалили на вогнищі, бо він розв'язав рівняння четвертого ступеня (так, він був першою людиною, яка зуміла розв'язати таке рівняння).

Реклама

У третьому турі один із гравців команди за підказками колег мав вгадати, хто він: уся команда бачила зображення, але гравцеві мала відповідати тільки «так» або «ні». Дівчата отримали фото Піфагора, а хлопці – транспортира.

Наступний етап – «Бліц». За 2 хвилини команди мали дати якомога більше правильних відповідей на запитання. Відповідь – «Чоловік» або «Жінка».

У останньому турі учасники вгадували пісню, яку прослухав у навушниках хтось один із команди. У фіналі ж кожен отримав математичний термін, який треба було показати: тут були і піраміди, і формули, і радіуси, і бісектриси.

Реклама

З результатом 82:38 «зверху» опинилися дівчата.

Голова НТС математичного факультету Михайло Михасюк, якому належить ідея провести цю гру, каже, що такі заходи спрямовані передусім на те, щоб об’єднати студентів.

«Колись математичний був більше чоловічим факультетом, але тепер у нас справді багато дівчат. Тому вирішили організувати це розважально-інтелектуальне шоу. Майже всі питання пов’язані з математикою, але були й такі, для розв’язання яких замало вміти рахувати: треба знати історію, мову тощо», – розповів Михайло.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно