Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Діти вимушених переселенців вчились в Ужгороді малювати писанки

Діти вимушених переселенців вчились в Ужгороді малювати писанки

Діти вимушених переселенців вчились в Ужгороді малювати писанки
У суботу, 4-го квітня, у приміщенні Обласного організаційно-методичного центру культури для дітей внутрішньо переміщених осіб відбувся майстер-клас з писанкарства. Святковий захід був організований...

У суботу, 4-го квітня, у приміщенні Обласного організаційно-методичного центру культури для дітей внутрішньо переміщених осіб відбувся майстер-клас з писанкарства. Святковий захід був організований спільними зусиллями Обласного організаційно-методичного центру культури та ГО «Закарпатська громада».

ВІДЕО ДНЯ

На заході були присутні майстрині, які показали дітям дві техніки виготовлення великодніх писанок. Марія Купарь - член Закарпатського осередку народних майстрів України вчила присутніх робити мальованки за допомогою фарб. Майстриня Тетяна Поринець продемонструвала техніку виготовлення оцтованок, – зазначає прес-служба ГО «Закарпатська громада».

«Діти залюбки залучилися до роботи по виготовленню писанок. Я рада, що проводяться майстер-класи такого роду. З дітьми, які були сьогодні присутні легко працювалося. Частина виготовлених писанок будуть адресовані нашим захисникам на Сході», - повідомила умілиця Тетяна.

Реклама

Кожен з гостей мав змогу підготувати по кілька писанок, навчаючись кожній із запропонованих технік. Майстрині також розповіли, що кожен малюнок на писанці має своє символічне значення. Даний захід став ще однією ланкою для адаптації вимушених переселенців в Ужгороді.

«Мені дуже хочеться, щоб не забувалися традиції українського народу. Поки живе писанка, доти у світі існує любов, радість і надія на краще майбутнє!», - поділилася думками директор Обласного організаційно-методичного центру культури Дрогальчук Ганна.

Реклама

Частину писанок малеча забрала з собою, щоб докласти до своїх великодніх кошиків, а іншу – віддала на прикрашення писанкового дерева, яке 9-го квітня матимуть змогу побачити мешканці та гості Ужгорода.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно