Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 16 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 13 800+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 600+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Для чоловіків запровадили нове зобов’язання

Для чоловіків запровадили нове зобов’язання

Відомо, яке зобов’язання ввели для частини українців.

Мова про те, що чоловіки, віком від 18 до 60 років, повинні мати при собі військово-обліковий документ, якщо відвідують межі прикордонної смуги.

ВІДЕО ДНЯ

Про це 6 серпня розповів постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Реклама

Уряд вже вніс зміни до Положення про прикордонний режим з метою приведення його у відповідність до Закону України N 3633-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку»

Тому надалі чоловіки призовного віку, поки триває воєнний стан та мобілізація, зобов’язані мати військово-облікові документи, якщо вони знаходяться в межах прикордонної смуги. Документи можуть бути або в паперовому, або ж в електронному вигляді.

Нагадаємо, українцям анонсували зміни у мобілізації.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно