Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • На Закарпатті зафіксовано 180 випадків загорань в екосистемах (ФОТО)

На Закарпатті зафіксовано 180 випадків загорань в екосистемах (ФОТО)

На Закарпатті зафіксовано 180 випадків загорань в екосистемах (ФОТО)
Безпечність та легковажність окремих громадян призводить до непоправних наслідків. Статистика підтверджує, що більша частка пожеж в екосистемах області виникає через людський фактор. Необережно...

Безпечність та легковажність окремих громадян призводить до непоправних наслідків. Статистика підтверджує, що більша частка пожеж в екосистемах області виникає через людський фактор. Необережно кинутий сірник, недопалок, тліюче вогнище, пустощі дітей з вогнем, особливо при сухій і спекотній погоді, можуть призвести до того, щоб через лічені хвилин усе навколо палало. Особливу небезпеку становлять стихійні палії, що навмисно підпалюють сухостій — рослини, дерева, стерню та смітники. Дуже часто такі безглузді дії призводить до великомасштабних пожеж, а локалізувати їх на відкритих територіях дуже важко.

ВІДЕО ДНЯ

Впродовж минулого року в Закарпатті виникла 431 пожежа в природних екосистемах, з яких шість - безпосередньо у лісових масивах. На жаль, в 2015 році таких випадків зареєстровано вже 180, - повідомили в У ДСНС України в Закарпатській області.

Так, 17 березня, у с. Бобовище Мукачівського району через безконтрольне спалювання вогонь знищив суху траву та захаращені виноградники на площі 4 га.

Реклама

Особливо небезпечним є спалювання сухої трави на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів. У населених пунктах таке «господарювання» теж ні до чого доброго не призводить: спалення сухої трави, листя чи бадилля на присадибних ділянках переростає у неконтрольоване горіння, часто загрожує знищенням будівель і споруд житлового сектору.

Погіршення видимості на автодорогах через дим від таких багать може стати причиною дорожньо-транспортних пригод.

Реклама

У свою чергу У ДСНС України у Закарпатській області вкотре нагадує громадянам, що спалювання сухої рослинності може призвести до знищення матеріальних цінностей, травмування чи загибелі людей, а також до забруднення навколишнього середовища.

На Закарпатті зафіксовано 180 випадків загорань в екосистемах (ФОТО) – 01
Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно