Прикордонники затримали двох чоловіків на блокпості. Відомо, що сталося на Закарпатті
![Прикордонники затримали двох чоловіків на блокпості. Відомо, що сталося на Закарпатті Прикордонники затримали двох чоловіків на блокпості. Відомо, що сталося на Закарпатті](https://pmg.ua/static/content/thumbs/646x480/c/d0/qrugso---c1453x1079x466sx0s-up--81f83984dfdaa94cdf84d6d45f460d0c.jpg)
6 лютого на контрольному пості в селі Нижні Ворота Мукачівського району затримали двох чоловіків, які підпадають під категорію військовозобов’язаних.
Журналіст Віталій Глагола заявив, що затриманими виявилися двоє чоловіків віком 23 та 24 роки, що їхали з Чернівців до Ужгорода на службовому авто своєї компанії.
ВІДЕО ДНЯГлагола повідомив, що прикордонники зупинили чоловіків, але не стали перевіряти їхні документи на місці. Замість цього вони заявили, що підозрюють одного з них у спробі незаконного перетину кордону, хоча затримання відбулося за 100 км від нього.
РекламаПісля цього їх доставили до Мукачевого, де документи все ж перевірили, не висунувши жодних зауважень. Водночас офіційних документів про затримання чи транспортування оформлено не було.
Речниця Мукачівського прикордонного загону Леся Федорова пояснила виданню «Суспільне. Ужгород», що військовослужбовці мають право проводити перевірку документів у контрольованих прикордонних районах, зокрема на блокпостах.
Реклама«На таких постах перевіряють документи у всіх громадян, а чоловіків віком від 18 до 60 років додатково просять пред’явити військово-облікові документи. У разі потреби поглибленої перевірки або підозри щодо незаконного перетину кордону, громадяни можуть бути запрошені до підрозділу прикордонної служби», — пояснила речниця.