Погодні аномалії в горах — сніг, замети та вітер у травні

Сьогодні, 18 травня, у Карпатах падає сніг, через завірюху видимість обмежена.
Незважаючи на те, що на календарі вже останній місяць весни, а вже скоро настане літо, зима все ще не відступає. Закарпатці могли відчути похолодання, через яке багато хто повернувся до теплих речей.
ВІДЕО ДНЯОкрім дощів, у горах усе ще лежить сніг. Крім того, заморозки також не відступають, про що свідчать дані від гірських рятувальників Прикарпаття. Згідно з інформацією, опублікованою на їхній Фейсбук-сторінці, сьогодні там зафіксовано значне погіршення погодних умов.
Реклама«Станом на 9:00 18 травня на горі Піп Іван хмарно, сніг формує замети, видимість обмежена до 70 метрів, вітер західний 5 м/с, температура повітря -2°С», — йдеться в дописі.
Крім того, синоптики прогнозують, що впродовж 18 травня на більшій частині території Закарпатської області будуть значні дощі. Подекуди очікуються грози. Було оголошено штормове попередження в західних та центральній частинах області.
Нагадуємо про прогноз синоптиків, які розповіли, коли очікувати потепління у травні.