Дорожні служби на Закарпатті працюють у цілодобовому посиленому режимі
На автошляхах проводять снігоочисні роботи та обробку дорожнього покриття.
Стан проїзду дорогами державного значення забезпечено. Про це заявили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області.
ВІДЕО ДНЯЧерез складні погодні умови, особливо у гірських районах, дорожні служби в ці дні працюють посилено. Проводяться снігоочисні роботи та обробка дорожнього покриття на спусках, підйомах, складних і перевальних ділянках.
Як зазначили у Службі відновлення, проїзд забезпечено на Ужоцькому, Яблунецькому, Латірському перевалах, на перевалах Абранка та Торунь. На перевальних ділянках випало від 6 до 12 см снігу, покриття переважно засніжене та слизьке.
Синоптики прогнозують, що впродовж доби в гірській частині області утримається морозна погода, можливий сніг, на дорогах краю місцями буде ожеледиця. Тому варто бути обережними за кермом. Принагідно водіїв закликають бути уважними за кермом, дотримуватися ПДР, знижувати швидкість та не забувати про безпечну дистанцію.
Нагадаємо, раніше видання писало про те, коли в Україну нарешті прийде потепління.