Більше 1000 пар пішли під вінець в Україні у День закоханих
Дві з половиною тисячі українців розпочали подружнє життя у День святого Валентина.
Весільний бум спостерігався в Україні 14 лютого. День закоханих днем початку сімейного життя обрали 1248 пар у різних регіонах, інформує Мін’юст.
ВІДЕО ДНЯЛідерами за складеними обітницями стали Київ, Дніпропетровська та Львівська області. У столиці напередодні зареєстрували 228 шлюбів.
«Попри те, що 14 лютого цього року припало на суботу — день, у який цифрові офіси ДРАЦС зазвичай не працюють, Міністерство юстиції організувало їхню роботу у штатному режимі. Тож, 258 пар скористалися послугою „Шлюб онлайн“ та зареєстрували свої стосунки у День закоханих дистанційно — перебуваючи в різних містах чи країнах», — відзначили у відомстві.
Не оминула весільна лихоманка й Закарпаття. Наприклад, у відділі ДРАЦС в Ужгороді в День закоханих поєдналися сімейними узами 8 пар. Дві пари скористалися послугою «Шлюб за добу».
Нагадаємо, гірські рятувальники розповіли про пригоди подружжя з Одещини.