Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 17 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 900+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Випадок в Іршаві: обігрівання курчат могло призвести до пожежі

Випадок в Іршаві: обігрівання курчат могло призвести до пожежі

Випадок в Іршаві: обігрівання курчат могло призвести до пожежі
Фото: Головне управління ДСНС України у Закарпатській області

8 квітня близько 12:19 рятувальники отримали тривожний сигнал, що на вулиці Українській в Іршаві спалахнула господарська будівля.

Першим небезпеку помітив сусід. Повертаючись додому на обід, він звернув увагу на дим у дворі та, підійшовши ближче, побачив відкрите полум’я. Чоловік негайно повідомив про це рятувальників.

ВІДЕО ДНЯ

На місце події виїхали пожежники 15-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Іршава. Вогонь охопив приміщення, де господарі тримали курчат, – інформує Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

Реклама

За попередньою версією, напередодні власниця встановила обігрівальні лампи для птиці, однак сильний поривчастий вітер зрушив їх із місця. Це й спричинило займання сіна та дерев’яних конструкцій. До приїзду рятувальників господиня разом із сусідами намагалася власними силами не дати вогню розповсюдитися.

Фахівцям вдалося локалізувати пожежу вже о 12:31, а через шість хвилин, о 12:37, повністю її ліквідувати. Площа займання склала 25 кв. м. Вогонь знищив господарську будівлю та все майно всередині, однак завдяки своєчасному втручанню рятувальників житловий будинок вдалося зберегти.

Нагадаємо, пильність сусідки дала змогу загасити пожежу, яка швидко поширювалась по деревах.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно