Рятувальникам довелось допомагати туристу з Чехії: що трапилось з чоловіком на Закарпатті
Сьогодні вранці, о 05:21, до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в районі перевалу Присліп Тячівського району потребує допомоги 61-річний мешканець міста Брно Чеської Республіки.
Як з’ясувалося, під час мотоподорожі в чоловіка зламався мотоцикл. Через складні погодні умови, зокрема мінусову температуру повітря в гірській місцевості, турист сильно виснажився та замерз.
ВІДЕО ДНЯСам постраждалий зателефонував рятувальникам, коли зрозумів, що не зможе самостійно повернутися до бази відпочинку, і повідомив орієнтовне місце свого перебування, – інформує Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
РекламаНа допомогу іноземцю вирушили фахівці гірського пошуково-рятувального відділення селища Усть-Чорна. Вони дісталися до чоловіка о 06:50. Рятувальники надали необхідну допомогу: зігріли туриста, напоїли гарячим чаєм та транспортували його до села Колочава.
Від подальшої допомоги врятований відмовився. Медичної допомоги він не потребував, однак перебував у стані сильного виснаження та знесилення. Чоловік висловив щиру вдячність рятувальникам за надану допомогу та порятунок.
Нагадаємо, вогнеборці двох частин гасили пожежу на «П’яному ринку» Ужгорода.