Синоптики попередили закарпатців про заморозки в неділю
У регіоні знову оголосили штормове попередження через різке зниження температури вночі.
На більшій частині території Закарпатської області вночі та вранці 3 травня будуть заморозки. Здебільшого вони спостерігатимуться на поверхні ґрунті, а в горах місцями і в повітрі.
ВІДЕО ДНЯЯк інформує Закарпатський обласний гідрометцентр, температура знизиться до 0-3 градусів. Температура повітря вночі складе 0-5 градусів, а в гірській місцевості подекуди стовпчик термометра знизиться до 3 градусів морозу.
РекламаНа неділю синоптики прогнозують малохмарну суху погоду, місцями можливий слабкий туман. Удень повітря неабияк прогріється. Термометри показуватимуть 18-23 градуси тепла, у горах — 9-14 градусів вище нуля.
На Закарпатті через заморозки оголосили I рівень небезпечності — жовтий. Вітер буде незначним (3-8 м/с).
До речі, в області завершили посів ранніх зернових і паралельно садять овочі та картоплю.