Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 16 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 13 800+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 600+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Пацієнтка з Ужгорода врятувала 3 життя після смерті

Пацієнтка з Ужгорода врятувала 3 життя після смерті
Фото: Magnific

Рідні жінки дали згоду на посмертне донорство.

66-річна жінка після власної смерті врятувала життя трьох людей. Вона стала посмертним донором, інформує Zaholovok.

ВІДЕО ДНЯ

Рідні пацієнтки надали лікарям дозвіл на посмертне донорство. Такий крок дозволив врятувати життя 52-річного чоловіка, жінки 38 років і 31-річного військового.

Реклама

Забір органів відбувся в Обласному клінічному центрі нейрохірургії та неврології. Команда львівських та ужгородських лікарів провела в операційній майже всю ніч. Подальші операції з пересадки органів минули успішно.

Нейроцентр активно працює у напрямку посмертного донорства впродовж двох років. Торік 26 центрів трансплантації виконали 658 пересадок органів. Відсоток трансплантацій від посмертного донора в Україні сягнув понад 70%.

Дозвіл на посмертний забір органів надають лише найближчі родичі пацієнтів — після констатації смерті мозку. Водночас кожен має можливість самостійно написати заяву про донорство ще за життя. Наразі в національному списку очікування перебувають 4100 пацієнтів. Більшість із них чекають на нову нирку, серце та печінку.

До речі, закарпатські медики зберегли захисникові України здатність ходити.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно