Бригади оновлюють місцеві дороги в чотирьох локаціях Закарпаття
Дорожники паралельно працюють у різних куточках краю.
У різних районах Закарпаття тривають роботи з відновлення місцевої дорожньої мережі. Підрядні організації обласної Служби місцевих автомобільних доріг та розвитку інфраструктури працюють від Ужгородщини до Хустщини.
ВІДЕО ДНЯЯк інформує установа, дорожники виконують як укладання нового асфальтобетону, так і облаштування узбіч. Також ремонтні бригади взялися за ліквідацію аварійних ям і завершують роботи на вже відремонтованих ділянках. Наразі вони зосередилися на чотирьох локаціях.
РекламаЗокрема, в Ужгородському районі тривають роботи на автошляху Ужгород — Ярок (через Циганівці). Там дорожники відновлюють і підсипають узбіччя, розчищають придорожню смугу для покращення видимості та підвищення безпеки руху. Також у районі після відновлення покриття завершують укріплення узбіч на дорогах Кінчеш — Коритняни та Середнє — Чабанівка.
Тим часом на Мукачівщині на автошляху Дерцен — Форнош вклали новий шар асфальтобетону та облаштували узбіччя. Нарешті в Хустському районі дорожники працюють на дорозі Липча — іза. Там ліквідовують аварійну ямковість: пошкоджені ділянки спершу фрезерують, а потім відновлюють асфальтобетоном.
До слова, сповільнено працюватиме один із пунктів пропуску на кордоні зі Словаччиною.