Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 16 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 13 800+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 600+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Двоє закарпатців повернулися з російського полону в рамках обміну

Двоє закарпатців повернулися з російського полону в рамках обміну

Двоє закарпатців повернулися з російського полону в рамках обміну
Фото: із соцмережі Фейсбук

Хороша звістка прийшла в щонайменше дві родини краю.

У п’ятницю відбувся обмін полоненими між Україною і Росією. З ворожої неволі вдалося повернути 160 українських воїнів.

ВІДЕО ДНЯ

Голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький підтвердив, що серед звільнених українців є мешканці регіону. Вони повернуться на малу батьківщину після реабілітації.

Реклама

«Сьогодні з неволі вдалося повернути двох наших краян, бійців загону Державної спеціальної служби транспорту, що базується в Чопі», — написав очільник області у Facebook.

У рамках чергового обміну полоненими додому повернулися захисники України, які перебували в неволі з 2022 року. Зокрема, вдалося визволити 58 офіцерів. Серед звільнених — бійці Збройних сил, Держприкордонслужби, Нацгвардії та інших формувань.

До слова, захисник Маріуполя повернувся в рідне село на Ужгородщині після полону.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно