Закарпатські ліцеї отримали кошти на облаштування освітніх просторів
Майже десяток закладів освіти краю зможуть створити нові навчальні середовища.
Закарпатська область отримала субвенцію у розмірі 41,315 млн гривень на облаштування освітніх просторів. Кошти спрямують у школи, що в 2027 році стануть академічними ліцеями.
ВІДЕО ДНЯГолова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький назвав дев’ять освітніх закладів, які створять сучасні навчальні середовища. Вони закуплять обладнання, мультимедійні засоби та меблі.
РекламаОтримане фінансування школи спрямують на облаштування лабораторій природничих наук, STEM-просторів та оновлених навчальних кабінетів. Також ліцеї куплять необхідне обладнання для дослідів і практичних занять. Уряд обирав заклади, де готові оперативно створити та запустити сучасні простори.
Виділені кошти спрямували на потреби таких шкіл:
- Вишківський ліцей № 1,
- Воловецький ліцей,
- Білківський ліцей,
- Рахівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1,
- Ліцей імені Героїв 68-го батальйону в Перечині,
- Ільницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів,
- Кушницький ліцей,
- Берегівський ліцей імені Лайоша Кошута,
- Ужгородський ліцей № 15.
Нагадаємо, ліцей в Ужгороді модернізують на 14,5 млн гривень під «пілот» старшої школи.