Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 328 6000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 17 100+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 13 800+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 400+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2200+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • На Закарпатті жінка народила дитину, а про 4-ту вагітність, як сама зазначає, не знала

На Закарпатті жінка народила дитину, а про 4-ту вагітність, як сама зазначає, не знала

На Закарпатті жінка народила дитину, а про 4-ту вагітність, як сама зазначає, не знала
Фото: 103 Закарпаття

На Рахівщині 26-річна жінка народила хлопчика поза межами лікувального закладу. Для неї це були четверті пологи, однак, як з’ясувалося, про свою вагітність вона не знала.

Дитина народилася доношеною. Вага новонародженого становила 2450 грамів. Про це йдеться у повідомленні в групі «103 Закарпаття».

ВІДЕО ДНЯ

На виклик прибула бригада №1205 під керівництвом парамедика А.Гардубей. Під час огляду медики встановили, що мати та немовля перебувають у задовільному стані. Бригада надала необхідну допомогу та проконтролювала стан обох.

Реклама

Після цього жінку разом із новонародженим доправили до Рахівської лікарні, де вони мають перебувати під подальшим медичним наглядом.

Медики наголошують, що працівники екстреної медичної допомоги готові реагувати на найрізноманітніші невідкладні стани, проте їхня робота не замінює акушерсько-гінекологічної допомоги. Якщо вагітність відома, а передбачувана дата пологів наближається, варто завчасно підтримувати зв’язок із лікарем і не відкладати поїздку до пологового відділення до останнього моменту.

Раніше лікарі розповіли, як приймали пологи вдома у жінки.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно