Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Ужгородські дітки вчились вишивати по дереву

Ужгородські дітки вчились вишивати по дереву
Учора, 28 грудня, в Ужгороді провели майстер-клас для дітей із незвичного виду хенд-мейду – вишивки по дереву. Зокрема, ужгородських дітлахів навчали виготовляти символ прийдешнього року – кудлату...

Учора, 28 грудня, в Ужгороді провели майстер-клас для дітей із незвичного виду хенд-мейду – вишивки по дереву. Зокрема, ужгородських дітлахів навчали виготовляти символ прийдешнього року – кудлату вівцю.

ВІДЕО ДНЯ

Близько двох десятків дітлахів з батьками прийшли до приміщення одного з кафе-музеїв Ужгорода, де спільно вчилися вишивати по дереву. Учасникам майстер-класу роздали заготовки фігурок з дерева, в яких вже були дірки для ниток. Опісля дорослі і малеча прийнялись прикрашати жовто-блакитною вишивкою дерев’яних овечок та інші дерев’яні фігурки.

«Ми вишиваємо по дереву щасливого баранця – це символ наступного року. Робимо це з думкою, щоб була в хаті і удача, і мир. Одного баранчика можна вишити за годину, якщо вміти добре користуватись голкою», – розповіла майстриня Таїса Дубенська.

Реклама

«Мені подобається вишивати, хоча я це сьогодні роблю вперше. Буду навчатись, бо мені це цікаво», – розповіла маленька мешканка Ужгорода Валерія.

За словами організаторів заходу, сьогоднішня акція – одна з багатьох, які відбуваються в рамках проекту «Тепло рук». Цей проект приносить чимало користь, оскільки дає можливість дітям разом із батьками у вихідні навчатись чомусь новому, а не сидіти вдома перед моніторами комп’ютерів. Впродовж місяця ужгородці відвідували майстер-класи з виготовлення святкової атрибутики: дітей та батьків навчали робити різдвяні віночки, незвичайні новорічні листівки, іграшки з фетру, ялинкові прикраси з тканини тощо.

Реклама

«Задум був такий, щоб створити альтернативу дозвіллю вдома у вихідні як для батьків, так і для дітей. Вважаємо, що нам це вдалося – 100 людей ми уже залучили до рукоділля, хочемо продовжувати наші акції й надалі. Наступними вихідними запрошуємо всіх долучитися до створення різдвяних дідухів», – зауважила співорганізатора акції «Тепло рук» Софія Будник.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно