Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Під час благодійного аукціону ужгородці скуштують найбільший торт в історії обласного центру

Під час благодійного аукціону ужгородці скуштують найбільший торт в історії обласного центру

Під час благодійного аукціону ужгородці скуштують найбільший торт в історії обласного центру
27-28 вересня на пл. Театральній в рамках святкування Дня міста відбудеться благодійний аукціон. Кожен бажаючий може віддати будь-яку річ на аукціон котрою не користується і по завершенню аукціону...

27-28 вересня на пл. Театральній в рамках святкування Дня міста відбудеться благодійний аукціон. Кожен бажаючий може віддати будь-яку річ на аукціон котрою не користується і по завершенню аукціону отримати 50% від суми сплаченої за його річ на аукціоні. Інші 50% будуть використані на благоустрій міста.

За кошти зібрані на аукціоні відремонтують та встановлять лавиці, бордюрні обмежувальні стовпчики, полімерні каналізаційні люки та урни для сміття.

А у разі великого успіху зможемо реалізувати і більші проекти, що змінюватимуть наше місто на більш охайне, зручне та затишне.

Також в перший день святкування кожен бажаючий за символічну суму від 1 грн зможе скуштувати найбільший торт в історії міста довжиною понад 4 метри та вагою понад 100 кг, який виготовить відомий шоколад'є та кондитер Валентин Штефаньо. Виручені від продажу торту кошти також будуть використанні на благоустрій міста.

Одночасно з проведенням аукціону та смакуванням торту будуть проводитись конкурси, розіграші та дитяча лотерея, в котрій малеча отримує подарунки, а наприкінці - головний приз. Дорослі також не залишаться без подарунків: між учасниками, які придбають один із лотів аукціону буде розіграно цінний головний приз.

Початок святкового дійства об 11:00 у суботу 27 вересня.

Організатори акції ГО "Зроби КРОК вперед", УМГО "Єдине студентство" та ініціативна група Громадської Асамблеї Ужгорода запрошують долучитися до аукціону всіх бажаючих щось продати чи купити, а також спонсорів та меценатів. Акція не є політичною агітацією жодної з партій і проводиться виключно за кошти меценатів, спонсорів та власних коштів.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно