Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • В Ужгороді прибирали територію майбутнього спортивно-реабілітаційного центру інвалідів

В Ужгороді прибирали територію майбутнього спортивно-реабілітаційного центру інвалідів

В Ужгороді прибирали територію майбутнього спортивно-реабілітаційного центру інвалідів
Як відомо, рішенням Ужгородської міської ради 5 вересня 2014 року Закарпатському обласному осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату було передано комплекс...

Як відомо, рішенням Ужгородської міської ради 5 вересня 2014 року Закарпатському обласному осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату було передано комплекс приміщень колишньої котельні площею понад 1600 м. кв. за адресою вул. Ф.Тіхого, 13Б, з орендною платою 1,2 грн.

Ідея створення подібного спортивно-реабілітаційного центру виникла ще 3 роки тому у голови осередку Лизанця Олександра. Для реалізації цього проекту була здійснена велика підготовча робота. За порадою директора громадської організації “Память Європи” Віталія Апшая і директора ТОВ “Мінеральні води” Пересоляка Анатолія вибір було зупинено на вул. Ф.Тіхого, 13Б. Розміри цього обєкта і розташування ідеально підходять для створення спортивного залу з олімпійськими параметрами.

Відразу після цього зусиллями проектанта Олександра Мартинюка було створено ескіз проекту спортивно-реабілітаційного центру і його кошторис.

Завданням суботника була розчистка периметра об’єкта для початку будівельних робіт. За один день зусиллями десятків людей вдалось виконати 60% запланованих заходів. Проведення наступного суботника планується вже після святкувань Дня міста і відбудеться 4 жовтня 2014 року. Всі бажаючі взяти в ньому участь запрошуються на 10:00 4 жовтня 2014 р., місце збору – котельня за адресою вул. Ф.Тіхого, 13Б.

Всі хто бажає надати грошову допомогу на створення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів можуть перерахувати кошти на рахунок в ПАТ КБ Приватбанк п/р 26004053909822, код ЄДРПОУ 37231258, МФО 312378.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно