Порядок вдома: які 3 помилки все псують
Якщо навіть після прибирання в домі ви не відчуваєте задоволення від стану житла, це означає, що ви припускаєтеся помилок. Експерт розповіла, як їх уникнути.
Навесні особливо хочеться мати чисту та охайну оселю. Експерт з мінімалізму Ганна Гончарова розповіла про три головні помилки, які заважають відчувати порядок.
ВІДЕО ДНЯЕкспертка зізналася, що раніше її домівка теж виглядала далеко не ідеально. У неї було шість шаф, переповнених речами, частина з яких насправді не була потрібна. Там були і бокали-рибки, і лаки для нігтів, і одяг тітки.
Помилки, які заважають відчувати порядок:
За словами Гончарової, перша помилка, яка не дає мати порядок — думати, що його відправна точка — це жорсткий мінімум речей. Якщо у вас геть мало речей, то зручно мити підлогу, однак не зручно жити.
Як приклад вона навела випадок, коли мала лише одну пару взуття на усі випадки життя. Це був мінімалізм, однак ця пара мала дуже неприємний запах, бо власниця не встигала її мити, а використовувала дуже часто.
РекламаГончарова підкреслює, що жорсткий мінімум красивий лише на картинці. У реальному житті він не дає комфорту. А порядок без комфорту не має сенсу.
Друга помилка: думати, що порядок можливий лише в ідеальному домі. Насправді дім може бути будь-яким. А порядок ви наводите для себе, щоб покращити ті умови, у яких живите.
Третя помилка: думати, що порядок — це щось недоторкане. За словами Гончарової, повсякденний безлад - це нормально, це життя. І це легко прибрати, якщо є своя система порядку і розуміння, як усе має бути. Операційна - не може бути прикладом.
РекламаПоради від експерта, як мати порядок вдома:
- Кількість речей не важлива: важлива лише ваша зручність.
- Порядок - це те, що зручно вам, а не зразок з чужого блогу.
- Простір має служити вам, а не вашим речам.
Нагадаємо, раніше видання розповіло, як відчистити ванну в домашніх умовах від жовтизни. Грубі щітки та абразивні речовини краще не використовувати, щоб не пошкодити емаль.