Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Ужгородська Федерація єдиноборств видала свою газету

Ужгородська Федерація єдиноборств видала свою газету
Вийшов у світ перший номер періодичного видання Громадської організації «Ужгородська Федерація Єдиноборств». У цьому випуску газети можна дізнатись, що до цієї громадської організації входять...

Вийшов у світ перший номер періодичного видання Громадської організації «Ужгородська Федерація Єдиноборств».

У цьому випуску газети можна дізнатись, що до цієї громадської організації входять молоді ініціативні й активні люди, спортсмени й ті, кому небайдуже майбутнє свого міста, рідного краю. Учасники федерації піклуються про ужгородців та намагаються допомогти їм у різних сферах життя. Євген Молнар, президент ГО «УФЄ» розповів про бачення майбутнього свого міста, в яких пріоритетних напрямках рухається і розвивається організація, чим саме допомагає пересічним ужгородцям, заради чого була створена та багато іншого.

У першому номері газети дізнайтесь, що таке новий спортивний рух Street Workout, чому бути здоровим сьогодні модно, які вправи виконують учасники руху, а також про підтримку Street Workout Ужгородською федерацією єдиноборств і практичні результати такої співпраці Ц встановлення спортмайданчику на території шостого училища.

Читайте про молоду команду громадської організації, прагнення та життєву позицію кожного з них: Молнар Євген, Корпанець Юлія, Жулинський Андрій, Щербей Анатолій та Щербей Євген. Всіх їх об'єднує прагнення побудувати нову країну, орієнтовану на європейські цінності.

Дізнайтесь про спортивну подію, організовану Ужгородською Федерацією Єдиноборств – спартакіаду у смт. Середнє, Ужгородського р-ну, Закарпатської області. Спартакіада покликана популяризувати здоровий спосіб життя і викликала чималий інтерес серед місцевих спортсменів, а також учасників із інших сіл. Були проведені силові змагання серед місцевої молоді, а також показові виступи спортсменів із Федерації Єдиноборств та Street Workout.

Також дізнайтесь про допомогу учасників Ужгородської федерації єдиноборств у довгоочікуваній ліквідації сміттєзвалища у мікрорайоні “Радванка” у м. Ужгород. З цього приводу Євген Молнар, президент ГО УФЄ вкотре нагадує: “Ми з радістю будемо розглядати звернення і прохання всіх громадян і допомагати їм у вирішенні різних проблем”.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно