Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Для ужгородських інвалідів створять спортивно-реабілітаційний центр

Для ужгородських інвалідів створять спортивно-реабілітаційний центр

Для ужгородських інвалідів створять спортивно-реабілітаційний центр
Рішення про створення такого закладу із передачею в оренду Закарпатському обласному осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату будівлю по вул. Тіхого під...

Рішення про створення такого закладу із передачею в оренду Закарпатському обласному осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату будівлю по вул. Тіхого під створення центру прийняте сьогодні на сесії Ужгородської міської ради. Втім, окремим пунктом у рішенні прописали: якщо впродовж 3-х років споруда не буде освоєна і центр не облаштований, міськрада залишає за собою право розірвати договір в односторонньому порядку.

Сьогодні під час засідання Ужгородської міської ради депутати підтримали рішення про створення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів в Ужгороді

Відповідним рішенням передбачено передати Закарпатському обласному осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату у користування на умовах оренди комплекс будівель загальною площею 1620,4 кв.м. за по вул. Тіхого, 13б з умовою будівництва спортивно-реабілітаційного центру інвалідів за рахунок грантових, спонсорських та благодійних коштів.

Термін дії договору оренди визначено на 49 років, а розмір річної орендної плати - в сумі 1,20 грн.

Разом з тим, під час засідання у рішенні додатково прописали: споруда упродовж 3-х років має бути освоєний, центр – побудований, в іншому разі, міськрада залишила за собою право в односторонньому поряду розірвати договір оренди.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно