Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Мукачівець став переможцем в номінації "Відеороботи" конкурсу "Варошські акценти" (ВІДЕО)

Мукачівець став переможцем в номінації "Відеороботи" конкурсу "Варошські акценти" (ВІДЕО)

Мукачівець став переможцем в номінації "Відеороботи" конкурсу "Варошські акценти" (ВІДЕО)
В останній день літа завершився перший ужгородський фотоконкурс «Варошські акценти». А втім, завершився – та не зовсім: виставка кращих фоторобіт буде відкрита у відомому провулку «Гірчичне зерно» ще...

В останній день літа завершився перший ужгородський фотоконкурс «Варошські акценти». А втім, завершився – та не зовсім: виставка кращих фоторобіт буде відкрита у відомому провулку «Гірчичне зерно» ще не менше місяця.

Спочатку – трохи статистики. Організатори фотоконкурсу «Варошські акценти» – Ужгородська міськрада, студія «Синевир» і названий вище провулок «Гірчичне зерно». Подавати роботи можна було протягом місяця з гаком – з 15 липня по 25 серпня. Свої «акценти» представили 24 фотографи, які надіслали 174 роботи.

На недільному вернісажі глядачам представили 24 кращі фотороботи 15-ти авторів. За годину до цього (тобто – до відкриття) в «Гірчичному зерні» зібралося авторитетне журі з відомих фотографів-професіоналів: Сергій Гудак (голова), Олексій Попов та Карл Смутко. Вони-то і назвали кращих з кращих.

Незважаючи на те, що пан Карл з морально-етичних міркувань не голосував за роботи свого сина і учня, за кількістю набраних балів переможцем конкурсу був названий Олександр Смутко.

Друге місце завоювала Олеся Білкей. На третьому – Ольга Микита.

Приз глядацьких симпатій дістався актуальній та емоційній фотороботі Анастасії Ножки.

Переможцем в номінації «Відеороботи» став мукачівець Юрій Рєзвий.

Грамоти від Ужгородської міськради та призи від меценатів переможцям вручав заступник мера обласного центру Закарпаття Ярослав Шафарь. Подяки міськради також отримали організатори фотоконкурсу: студія «Синевир» (Олександр Герешко і Віктор Цоклан), провулок «Гірчичне зерно», а також судді, які оцінювали представлені роботи.

Фотовиставка в «Гірчичному зерні» триватиме як мінімум місяць, отже всі бажаючі мають можливість оцінити роботи і порівняти власну думку з вердиктом журі...

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно