Попит закарпатців на закордонні паспорти збільшився майже удвічі
1 серпня на розширеній колегії ГУ ДМС України в Закарпатській області аналізували результати роботи підрозділів у першому кварталі цього року.
ВІДЕО ДНЯПередусім очільник міграційної служби краю Ігор Михайлишин звернув увагу присутніх керівників територіальних та структурних підрозділів на стан виконавчої дисципліни, неухильне дотримання антикорупційного законодавства, безперебійну роботу “гарячих ліній”.
На проблемних моментах в організації роботи зупинився перший заступник начальника ГУ ДМС України в області Олександр Бердар. Так, протягом першого півріччя на Закарпатті видано майже 6500 проїзних документів дитини та 39 865 паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Це вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. Серед чинників збільшення попиту на закордонний паспорт, зокрема, можливі зміни міграційного законодавства сусідніх країн, відмова посольств європейських країн приймати на шенгенську візу так звані продовжені паспорти, а також ситуація, що склалася в Криму та регіонах, де проводиться АТО. Акцентувалося на необхідності коректного введення персональних даних заявників, транслітерації.
РекламаЗ питань надання адміністративних послуг вимушеним переселенцям в області звернулись 105 осіб із зони АТО і 138 – із Криму та м. Севастополь.
Здійснювався ряд організаційних та практичних заходів, спрямованих на посилення контролю за перебуванням та пересуванням іноземних громадян на території України. На обліку Головного управління перебуває 541 іноземець. Особливу увагу керівник міграційної служби області Ігор Михайлишин звернув на питання посилення протидії нелегальній міграції. Спільно з правоохоронцями за шість місяців року було виявлено 36 нелегальних мігрантів.
РекламаЗа результатами обговорення колегії ухвалено ряд рішень, виконання яких сприятиме подальшому вдосконаленню роботи міграційної служби краю.
Ольга Поштак, головний спеціаліст по зв'язках з громадськістю ГУ ДМС України в Закарпатській області