Під час робочих поїздок краєм Михайло Рівіс проінспектував будівництво школи на Великоберезнянщині та центру нейрохірургії та неврології в Ужгороді (ФОТО)
«У Закарпатській області є чимало довгобудів, недобудованих об’єктів соціальної сфери, а також які потребують сучасної реконструкції. Тож, наше сьогоднішнє завдання – скласти чіткий план дій: куди необхідно вкладати державні кошти першочергово, де сконцентрувати більшу увагу, аби не розпорошувати фінансовий ресурс краю». Таку думку висловив заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Михайло Рівіс 14 травня під час робочого візиту у Великоберезнянському районі.
ВІДЕО ДНЯЗаступник очільника Закарпаття побував у гірському селі Вишка, в якому з 2008 року підрядна організація зводить трьохповерхову ЗОШ І-ІІ ступенів. Як розповів представник-підрядчик Олександр Пантелеймонов, за період будівництва освоєно із 12 млн.грн. - 3,4 млн. Відтак, проектом передбачено будівлю площею 1000 м2 з автономним опаленням від твердопаливної котельні та спортзал, де навчатимуться та займатимуться понад 160 учнів. У цокольному поверсі розташовано класні приміщення для першачків, майстерня, їдальня та допоміжні приміщення. На 1-му та 2-му поверхах - учбові кабінети, вчительські приміщення, медпункт, лабораторії та бібліотека. На даному етапі навчальний заклад підведено під дах.
Наступним об’єктом, з реконструкцією якого ознайомився Михайло Михайлович – це будівля обласного центру нейрохірургії та неврології, що знаходиться в центральній частині Ужгорода. За словами начальника управління капітального будівництва Закарпатської ОДА Степана Бордаша, будівельні роботи тут розпочато в 2011 році. За період реконструкції освоєно 5,7 млн.грн. Проектом передбачено трьохповерхову добудову площею 1010 м2 до існуючого корпусу нейрохірургії та неврології.
РекламаНа 1-му поверсі запроектовано два основних відділення: магніто-резонансної томографії (МРТ) та «Гама-ножа». На 2-му поверсі – сучасний операційний блок на три робочі місця з набором необхідних допоміжних приміщень. На 3-му поверсі – відділення ангіографії та палатні приміщення на 3 ліжка. На сьогодні прибудова вже з дахом, ведуться роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж. Тож, за умови виділення на завершення даного об’єкту 12 млн.грн та введенням його в експлуатацію, рівень медичних послуг для населення Закарпаття надаватиметься на багато якісніше і доступніше за наявністю збільшення кількості ліжок-місць, зазначив Степан Бордаш.
Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Реклама