Закарпатки, які перебувають у в’язниці, втілювали свою мрію про життя у малюнку
У Закарпатській установі виконання покарань №9 з ув’язненими жінками було проведене тренінгове заняття за арт-терапевтичною проективною методикою – «Намалюй своє житя».
ВІДЕО ДНЯНемає нічого простіше, аніж узяти в руки пензлик і написати картину. Але така нескладна, на перший погляд, дія може змінити життя. Психологи не випадково називають арт-терапію особливим психотерапевтичним методом. Малювання, музика, танці, ліплення, твір казок – всі ці дії можна з повним правом вважати арт-терапією. Складно сперечатися з тим, що справжні твори мистецтва дивним чином впливають на душевний стан людини. Психологи зауважують, що арт-терапія допомагає жінці, особливо в умовах позбавлення волі розслабитися, зняти емоційне напруження, усвідомити та виразити думки, почуття, які вона не може передати. Причому відбувається це безболісно, людині не доводиться ламати себе.
Метою даного заняття є вивільнення негативних та позитивних емоцій, вивільнення почуттів, звільнення від обтяжуючого навантаження, що в подальшому є міцним фундаментом для роботи з укріпленням життєвих цілей та вироблення позитивної мотивації на майбутнє.
РекламаПрес-служба відділу ДПтС України в Закарпатській області