Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

В Ужгороді студенти влаштували ЄвроМайдан (ФОТО)

В Ужгороді студенти влаштували ЄвроМайдан (ФОТО)
Близько 500 ужгородських студентів сьогодні, 26 листопада, влаштували страйк і вийшли на Театральну – своєрідний ужгородський Євромайдан. До центральної площі студенти підійшли з...
ВІДЕО ДНЯ

Близько 500 ужгородських студентів сьогодні, 26 листопада, влаштували страйк і вийшли на Театральну – своєрідний ужгородський Євромайдан.

До центральної площі студенти підійшли з націоналістичними вигуками, мітинг розпочався з «європейських» гасел та пісень. На акцію прийшли студенти УжНУ, колишнього ЗакДУ, Ужгородської богословської академії, Ужгородського комерційного технікуму та інших навчальних закладів.

Реклама

Зі сцени студентів закликають до підтримки вступу України до Євросоюзу, аргументуючи вибір європейськими цінностями, високими стипендіями та справжнім життям. Студентів закликають бути свідомими, робити європейський вибір, йти в Європу, а не в Азію і Сибір.

Студенти, які беруть слово, зачіпають «історичну справедливість», «ворожий Кремль», Путіна і злочинну українську владу натомість, говорячи про європейський вибір, обіцяють «покращення життя».

Реклама

Замість «про європейських» частіше лунають лозунги «Слава Україні! Героям слава!», «Слава нації! Смерть ворогам!», «Хто не скаче, той москаль!».

Учасників мітингу закликають організувати чергування на площі Театральній та продовжити захід завтра.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно