Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • На Закарпатті починають активно впроваджувати світові методики розвитку дітей

На Закарпатті починають активно впроваджувати світові методики розвитку дітей

На Закарпатті починають активно впроваджувати світові методики розвитку дітей
У вівторок, 21 травня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стане «Як на Закарпатті запроваджують методики раннього розвитку дітей. Спеціальні системи для...

У вівторок, 21 травня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стане «Як на Закарпатті запроваджують методики раннього розвитку дітей. Спеціальні системи для дитбудинків та дітей з особливими потребами».

ВІДЕО ДНЯ

В Ужгороді наприкінці минулого року створено перший дитячий розвиваючий центр на Закарпатті, що використовує у роботі з дітьми відому методику Марії Монтессорі. Спільно з обласними соціальними службами на базі Центру також проводяться літні школи для прийомних батьків та дитячих будинків сімейного типу, сімейні відпочинки з консультаціями сімейних фахівців із залученням іноземних фахівців.

Детальніше про те, як працює центр розкаже Тетяна Мачабелі, голова асоціації «Закарпаття без сиріт». Про те, чим корисна методика Монтессорі і як з нею працювати розповість Кері Макфарлен, фахівець-педагог Монтессорі з Німеччини.

Реклама

В основі методики Монтессорі лежить оригінальна виховна та освітня концепція італійського лікаря, педагога і психолога Марії Монтессорі. Метод успішно працює в усьому світі вже більше 100 років. Сенс Монтессорі - методу полягає в тому, щоб спонукати дитину до самовиховання, самонавчання та саморозвитку. Завдання вихователя - допомогти дитині організувати свою діяльність, реалізувати свою індивідуальність і піти своїм унікальним шляхом. Девіз методу: «Допоможи мені зробити це самому».

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно