Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • В області діє близько 150 суб’єктів підприємницької діяльності, які займаються виробництвом хліба та хлібобулочних виробів

В області діє близько 150 суб’єктів підприємницької діяльності, які займаються виробництвом хліба та хлібобулочних виробів

В області діє близько 150 суб’єктів підприємницької діяльності, які займаються виробництвом хліба та хлібобулочних виробів
У вівторок, 23 квітня, під головуванням заступника керівника краю Михайла Поповича відбулася нарада стосовно цінової ситуації на ринку хліба та хлібобулочних виробів. В області діє близько 150...

У вівторок, 23 квітня, під головуванням заступника керівника краю Михайла Поповича відбулася нарада стосовно цінової ситуації на ринку хліба та хлібобулочних виробів.

ВІДЕО ДНЯ

В області діє близько 150 суб’єктів підприємницької діяльності, які займаються виробництвом хліба та хлібобулочних виробів. Крім того, діє мережа супермаркетів, що здійснюють виробництво та реалізацію хліба у власній торговій мережі. У кожному районі, містах нині працює у середньому по 6 пекарень. Обсяг виробництва хлібобулочних виробів в області у 2012 році становить 8,95 тис. тонн.

- На сьогодні одним із завдань обласної влади є забезпечення населення соціальними сортами хліба за прийнятними цінами. При цьому потрібно не допустити збитковості хлібопекарських підприємств. Виконання цих завдань потребує скоординованих дій з боку органів влади, хлібопекарських підприємств та торгівельних мереж, - відзначив Михайло Попович.

Реклама

З представниками торгівельних мереж досягнуто домовленості щодо виділення окремих торгових площ для реалізації соціального хліба, а саме хліба з борошна вищого, першого ґатунку та житньо-пшеничного.

У свою чергу, обласна державна адміністрація для здешевлення хліба масових сортів готова запропонувати хлібопекарським підприємствам борошно державного інтервенційного фонду, вартість якого на сьогодні є нижчою за ринкову.

Реклама

Роботу щодо забезпечення населення соціальними сортами хліба за прийнятними цінами буде проведено і на рівні райдержадміністрацій.

Прес-центр ОДА

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно