В області діє близько 150 суб’єктів підприємницької діяльності, які займаються виробництвом хліба та хлібобулочних виробів
У вівторок, 23 квітня, під головуванням заступника керівника краю Михайла Поповича відбулася нарада стосовно цінової ситуації на ринку хліба та хлібобулочних виробів.
ВІДЕО ДНЯВ області діє близько 150 суб’єктів підприємницької діяльності, які займаються виробництвом хліба та хлібобулочних виробів. Крім того, діє мережа супермаркетів, що здійснюють виробництво та реалізацію хліба у власній торговій мережі. У кожному районі, містах нині працює у середньому по 6 пекарень. Обсяг виробництва хлібобулочних виробів в області у 2012 році становить 8,95 тис. тонн.
- На сьогодні одним із завдань обласної влади є забезпечення населення соціальними сортами хліба за прийнятними цінами. При цьому потрібно не допустити збитковості хлібопекарських підприємств. Виконання цих завдань потребує скоординованих дій з боку органів влади, хлібопекарських підприємств та торгівельних мереж, - відзначив Михайло Попович.
РекламаЗ представниками торгівельних мереж досягнуто домовленості щодо виділення окремих торгових площ для реалізації соціального хліба, а саме хліба з борошна вищого, першого ґатунку та житньо-пшеничного.
У свою чергу, обласна державна адміністрація для здешевлення хліба масових сортів готова запропонувати хлібопекарським підприємствам борошно державного інтервенційного фонду, вартість якого на сьогодні є нижчою за ринкову.
РекламаРоботу щодо забезпечення населення соціальними сортами хліба за прийнятними цінами буде проведено і на рівні райдержадміністрацій.
Прес-центр ОДА