Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Іван Бушко "наїхав" на Івана Балогу через порядок денний

Іван Бушко "наїхав" на Івана Балогу через порядок денний
У п'ятницю, 16 листопада, на черговому засіданні Закарпатської обласної ради, під час розгляду питання про надання земельних угідь у користування мисливським організація краю, представник фракції...

У п'ятницю, 16 листопада, на черговому засіданні Закарпатської обласної ради, під час розгляду питання про надання земельних угідь у користування мисливським організація краю, представник фракції Партії регіонів в облраді та віце-губернатор Іван Бушко захотів "висловити зауваження" до Івана Балоги як голови обласної ради.

ВІДЕО ДНЯ

Справа в тому, що порядок денний, розданий депутатам за кілька хвилин до початку роботи сесії, а також традиційна підбірка проектів рішень дещо відрізнялася від реального перебігу справ та питань на засіданні. Назви мисливських товариств у порядку денному та тих, що звучали уже на самому засіданні облради суттєво відрізнялися. Відповідно, депутати у певний момент просто перестали розуміти, за що ж вони насправді голосують.

Подейкують, що така плутанина не була випадковою: враховуючи, що земельні угіддя, які сьогодні роздавалися мисливським товариствам згодом можуть бути використані не зовсім законним чином та принести чималі прибутки їх орендарям, ця плутанина і справді викликала чимало запитань.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно