Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • На Закарпатті зафіксовано найнижчий рівень щеплення малюків

На Закарпатті зафіксовано найнижчий рівень щеплення малюків

На Закарпатті зафіксовано найнижчий рівень щеплення малюків
Найнижчий в Україні рівень охоплення дітей першого року життя обов'язковими щепленнями - на Закарпатті, Полтавщині та Київщині. Про це заявила віце-прем'єр-міністр - міністр охорони здоров'я...

Найнижчий в Україні рівень охоплення дітей першого року життя обов'язковими щепленнями - на Закарпатті, Полтавщині та Київщині.

ВІДЕО ДНЯ

Про це заявила віце-прем'єр-міністр - міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова у вступному слові на розширеній колегії МОЗ, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

"За рівних умов забезпеченості вакцинами окремі регіони України значно відстають щодо показників охоплення дітей обов'язковими щепленнями. Так, у Закарпатській, Полтавській та Київській областях діти першого року життя охоплені щепленнями проти туберкульозу, поліомієліту, кашлюку, дифтерії, правця значно менше, ніж у цілому по Україні. І це при тому, що потреба у вакцинах для профілактики туберкульозу та поліомієліту в поточному році забезпечена практично у межах 100 відсотків", - сказала Р.Богатирьова.

Реклама

За її словами, останнім часом ситуація із захворюваністю на окремі вакцино-керовані інфекції набула тенденції до зростання. Це пов'язано з багатьма чинниками, зокрема, з нестачею імунопрепаратів для проведення планових щеплень та недостатньою увагою з боку керівників системи охорони здоров'я на місцях до цього важливого питання.

"Серйозною проблемою залишається відсутність постійного контролю з боку управлінь охорони здоров'я за проведенням заходів з імунопрофілактики, і в першу чергу раціонального використання наявних імунобіологічних препаратів у медзакладах. Своєчасно не вирішуються питання перерозподілу наявних вакцин у регіоні між різними лікувально-профілактичним закладами. Прошу керівників галузі у регіонах якнайсерйозніше поставитися до цього питання", - наголосила Р.Богатирьова.

Реклама

Надія Юрченко

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно